Ankara Sony Projeksiyon servisi

Sony Projeksiyon servisi , Sony Projeksiyon tamiri Ankara, Lamba değişimi, Projeksiyon Teknik Servis Ankara

Ankara Sony Projeksiyon servisi olarak Sony Projeksiyon cihazlarının Tamir bakım ve yedek parça değişimleri Teknik servisimizde garantili olarak yapılmaktayız, Tüm Sony modellerin Projeksiyon lambaları stoklarımızda bulunmaktadır.

Sony Projeksiyon tamir konusunda 20 Yıllık deneyime sahip olan firmamız tamirini yaptığı tüm Projeksiyonların garantisini vermektedir. Ankara Sony Projeksiyon servisi olarak tüm markaların orijinal lamba değişimlerini yapmaktayız.

Ankara Dışından Projeksiyon cihazlarını Kargo ile yollayabilirsiniz, Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Projeksiyon cihazını Teknik servisimize bir gün sonra teslim eder, Aynı gün arıza tespiti yapılarak teknisyenimiz tarafından aranarak yapılacak işlemler ve fiyatı hakkında bilgisini verir, Onay vermeniz durumunda gerekli işlemeleri yaparak cihaz geri yollar.

Projeksiyon Servisi

Ankara Sony Projeksiyon Servisi ve tamiri

Projeksiyon servisi Sony, Sony projektör, tamiri bakım teknik servis, Sony Projeksiyon lamba değişimi, Sony Orjinal lamba

Acer, ASK, İnfocus, Sony, Benq, Canon, Hitachi, JVC, Epson, Viewsonic, Sharp, Optoma, Polaroid, Samsung, Toshiba, Mitsubishi, Panasonic, Philips, LG, Sanyo, 3M, Projeksiyon Servisi

Sony Projeksiyon Servisi

Sony Projeksiyon Tamiri

Projeksiyon Teknik Servis