Ankara Optoma Projeksiyon servisi

Optoma Projeksiyon servisi , Optoma Projeksiyon tamiri Ankara, Lamba değişimi, Projeksiyon Teknik Servis Ankara

Ankara Optoma Projeksiyon servisi olarak Optoma Projeksiyon cihazlarının Tamir bakım ve yedek parça değişimleri Teknik servisimizde garantili olarak yapılmaktayız, Tüm Optoma modellerin Projeksiyon lambaları stoklarımızda bulunmaktadır.

Optoma Projeksiyon tamir konusunda 20 Yıllık deneyime sahip olan firmamız tamirini yaptığı tüm Projeksiyonların garantisini vermektedir. Ankara Optoma Projeksiyon servisi olarak tüm markaların orijinal lamba değişimlerini yapmaktayız.

Ankara Dışından Projeksiyon cihazlarını Kargo ile yollayabilirsiniz, Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Projeksiyon cihazını Teknik servisimize bir gün sonra teslim eder, Aynı gün arıza tespiti yapılarak teknisyenimiz tarafından aranarak yapılacak işlemler ve fiyatı hakkında bilgisini verir, Onay vermeniz durumunda gerekli işlemeleri yaparak cihaz geri yollar.

Projeksiyon Servisi

Ankara Optoma Projeksiyon Servisi ve tamiri

Projeksiyon servisi Optoma, Optoma projektör, tamiri bakım teknik servis, Optoma Projeksiyon lamba değişimi, Optoma Orjinal lamba

Acer, ASK, İnfocus, Sony, Benq, Canon, Hitachi, JVC, Epson, Viewsonic, Sharp, Optoma, Polaroid, Samsung, Toshiba, Mitsubishi, Panasonic, Philips, LG, Sanyo, 3M, Projeksiyon Servisi

Optoma Projeksiyon Servisi

Optoma Projeksiyon Tamiri

Projeksiyon Teknik Servis