Ankara Projeksiyon servisi

Projeksiyon servisi, Projeksiyon tamiri Ankara, Lamba değişimi, Projeksiyon Teknik Servis Ankara

Projeksiyon Servisi

Ankara Projeksiyon servisi olarak Tüm marka Projeksiyon cihazlarının Tamir bakımlarını yapmakta ve Lamba, Anakart, Power Kart, Motor gibi bir çok yedek parça değişimlerini servisimizde garantili olarak yapılmaktayız, Tüm modellerin lambaları stoklarımızda bulunmaktadır.

Projeksiyon bakım ve tamir işlemlerinde 20 Yıllık tecrubeye sahip olan firmamız tamir, bakım ve parça değişimi yaptığı tüm Projeksiyon cihazlarının garantisini vermektedir. Ankara Projeksiyon servisi olarak Tüm markaların orijinal lamba değişimlerini yapmaktayız.

Ankara Dışından Projeksiyon cihazlarını Kargo ile yollayabilirsiniz, Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Projeksiyon cihazını Teknik servisimize bir gün sonra teslim eder, Aynı gün arıza tespiti yapılarak teknisyenimiz tarafından aranarak yapılacak işlemler ve fiyatı hakkında bilgisini verir, Onay vermeniz durumunda gerekli işlemeleri yaparak cihazsı geri yollar.

Ankara Projeksiyon Servisi ve tamiri

Projeksiyon servisi, projektör, tamiri bakım teknik servis, Projeksiyon lamba değişimi, Orjinal lamba

Acer, ASK, İnfocus, Sony, Benq, Canon, Hitachi, JVC, Epson, Viewsonic, Sharp, Optoma, Polaroid, Samsung, Toshiba, Mitsubishi, Panasonic, Philips, LG, Sanyo, 3M, Projeksiyon Servisi

Projeksiyon Servisi

Çankaya Projeksiyon servisi
Dikmen Projeksiyon servisi
Öveçler Projeksiyon servisi

Projeksiyon Tamiri

Balgat Projeksiyon servisi
Emek Projeksiyon servisi

Projeksiyon Teknik Servis

Kızılay Projeksiyon servisi
Ankara Projeksiyon servisi